هایفوتراپی

هایفوتراپی برای درمان افتادگی پوست در کلینیک زیبایی ادونیس.هایفوتراپی افتادگی پوست با استفاده از جدیدترین دستگاه ها.هایفوتراپی در گیشا توسط بهترین پزشک زیبایی در گیشا.

 

هایفو(HIFU) : جدیدترین تکنولوژی لیفتینگ صورت و گردن (بدون جراحی) فقط در یک جلسه (با نتایج ماندگار)


هایفوتراپی (اولتراپی یا اولترا) درمانی غیرجراحی برای کشیدن، بهبود تون و رفع افتادگی پوست است که مورد تایید سازمان غذا و دارو (FDA) قرار گرفته است.هایفو تراپی از با امواج صوتی اولتراسوند ساده (دقیقاً مانند دستگاه سونوگرافی معمولی)، برای محکم کردن، کشیدن و لیفتینگ بافت پوست استفاده می‌شود، بدون آن‌که کوچک‌ترین آسیبی به سطح پوست وارد شود. هایفوتراپی یگانه روشی است که از لایه درم عبور می‌کند و لایه عضلانی سطحی را هدف قرار می‌دهد.
۱ – نحوه کار دستگاه هایفوتراپی چگونه است ؟
اگرکاغذ را جلوی نور خورشید بگیرید اتفاقی نمی افتد ولی اگر از یک ذره بین استفاده کنید می توانید با کانونی کردن نور، امواج نور را در یک نقطه بسیار کوچک متمرکز کنید وبا ادامه این کار آن نقطه داغ وداغ تر می شود و با تداوم تمرکز برروی آن نقطه انرژی کانونی شده امواج نورخورشید می تواند کاغذ را بسوزاند تکنولوژی هایفوتراپی (دابلو) نیز دقیقا با همین روش امواج اولتراراسوند را در لایه های زیرین پوست کانونی ومتمرکز کند.

۲ – چگونه ممکن است هایفوتراپی (دابلو) به عمق پوست نفوذ کند بدون اینکه هیچ زخمی یا قرمزی پوست ایجاد شود ؟
اصولاارزش واهمیت هایفوتراپی در همین ویژگی منحصربه فرد است که سطح خارجی پوست کاملا دست نخورده باقی می ماند .علت این پدید اینست که انرژی این امواج آنچنان بالانیست که بتواند در نقطه برخورد با سطح پوست باعث سوختگی شوند، اما وقتی این امواج در عمق پوست با یکدیگر تلاقی نمود وکانونی شوند میتوانند اثر یکدیگر را تشدید وتقویت نمایند و کانونی شدن امواج اولتراسوند در عمق ۱٫۵تا ۴٫۵ میلیمتری پوست باعث ایجاد حرارت ۶۵تا۷۰ میگردد واین حرارت باعث منعقد شدن موجود در آن نقطه می شود الیاف کلاژن وسلولهای برای درک بهتر مکانیسم هایفوتراپی بهتر است به دستگاه مایکرو اشاره کنیم البته امواج مایکرویو به صورت مداوم (چندین وچند دقیقه ) ماده غذایی را هدف قرار می دهند اما در هایفوتراپی مدت زمان شلیک امواج اولترسوند به هریک از نقاط هدف فقط کسری از ثانیه است ونقاط مجاور بعدی بلافاصله یکی پس از دیگری توسط دستگاه هایفوتراپی هدف شلیک قرار می گیرند به همین دلیل سطح بیرونی کاملا سالم وبدون عارضه باقی می ماند،چراکه تمام اتفاقات زیر پوست رخ می دهد .

۳ – اثرات هایفوتراپیHIFUچگونه است ؟
معمولا بیمار در همان لحظه انجام HIFUکشیده تر شدن پوست را احساس می کند ولی نتایج بعد از ۲ ماه بتر مشخص می شود ورودند بهبودی طی ۶ماه آینده نیز ادامه دارد وفرد شاهد اثرات بیشتری درزمینه سفت شدن ولیفت شدن صورت وگردن خواهد بود.

۴ – چه کسانی کاندید مناسبی برای هایفو( (HIFU) هستند ؟
افرادی تمایل دارند همیشه جوان بمانند می توانند از این روش از سن ۳۰ سالگی که شروع شل شدن پوست است بهرمند شوند . اصولا شلی وافتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری نسبت به افتادگی های بیشتر می دهد . در افرادی که افتادگی زیاد دارند وتمایل به انجام عمل جراحی لیفت ندارند می توان از روشهای ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه آرف فرکشنال وHIFUاستفاده کرد تا نتایج به مراتب بهتری بدست آید. همچنین افرادی که می خواهند وزن کم کنند ونگران شل شدن صورت وگردن هستند می توانند از این روش استفاده کنند .

۵- آیا روش هایفو(HIFU)هیچ خطری ندارد؟
اولتراسوند از ۵۰ سال قبل تا کنون در حیطه پزشکی کاربرد داشته است .تکنولوژی هایفو((HIFUبا سونوگرافی یکی است اما تنظیمات ونیز تاثیرات این دو با هم متفاوت است .لذا از ایمن بودن این روش مطمئن باشید.

۶- ماندگاری اثر هایفو HIFU)) چقدر است ؟
بسته به میزان شلی ونوع رژیم غذایی ، سن،ژنتیک و… لیفت ناشی ازهایفو( HIFU) حدود ۲ سال باقی می ماند .افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگارتر داشته باشند می توانند هر۱- ۲ سال یکبار این روش را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند.

۷- چه تغییراتی را پس از انجام هایفو(HIFU) مشاهده می کنیم ؟
با انجام یک جلسه هایفو(HIFU) کشیده شدن ابروها،گونه ها، خط فک مشاهده میشود .عمق خط خنده کاهش می یابد،افتادگی گوشه لب ها کمتر می شود ،خطوط پنجه کلاغی دور چشم صاف تر می شوند ،همچنین شلی گردن وغبغب تاحدودی اصلاح می شود

۸- چه کسانی نمی توانند ازروش HIFU) ) هایفو استفاده کنند ؟
۱- خانمهای باردار
۲- داشتن زخم یا تبخال فعال در محل مورد درمان
۳- وجود پروتز فلزی یا استنت قلبى
۴- بیماران صرعی
۵- دیابتی ها

۹- آیا پس از هایفوتراپی واقعا هیچ عوارضی بروز نمی کند ؟
عوارض هایفوتراپی بسیار کم میباشد معمولا بجز مختصر قرمزی که طی یکساعت از بین می رود وگاها مختصر تورم که آنهم طی چند ساعت محو می شود اتفاق دیگری نمی افتد. دربعضی موارد ممکن است پوست ناحیه به لمس حساس شود که آنهم یکی دوروزه خوب میشود .

۱۰- مدت زمان هر جلسه چقدر است ؟
بسته به ناحیه ای هایفوتراپی انجام میشود بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه می باشد . این روش کاملا راحت وبدون درد است و حتى حين انجام هایفوتراپی بیمار در حالت نشسته قرار می گیرد .

۱۱- آیا هایفوتراپی برای پوست تیره هم قابل انجام است ؟
بله خوشبختانه هر تیپ پوستی می تواند ازروش هایفو استفاده کند .
۱۲- متقاضیان کشیدن پوست به روش هایفو تراپی به چند جلسه هایفونیاز دارند ؟
فقط یک جلسه برای افرادی که شلی وافتادگی خفیف تا متوسط دارند کافیست . ولی اگر فردی تمایل دارد که بدلیل شلی بیشترهایفوتراپی را تکرار کند می تواند بعد از ۶ماه یک جلسه دیگر هایفوتراپی انجام دهد.

 

انجام تمامی خدمات و جراحی های زیبایی از قبیل:هایفو، لیفت قوی و موثر صورت و گردن ، لیزر موهای زاید ، مزوتراپی لیفت صورت و جوانسازی و رفع چروک ، درمان تیرگی دورچشم ، از بین بردن چربیهای اضافی شکم و پهلو ، تزریق بوتاکس ، میکرونیدلینگ، رفع لک و جای جوش و زخم ، برداشت خال، زگیل، میخچه تزریق ژل و… در کلینیک زیبایی ادونیس توسط مجرب ترین پزشک زیبایی در تهران.
به متولدین هر ماه ۵۰ هزار تومان تخفیف در کلیه خدمات در ماه تولدشان داده میشود.
ساعات کاری ؛ شنبه الی پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
تلفن جهت هماهنگی ۸۶۱۱۰۸۴۴-۸۶۱۱۰۸۴۹ – ۰۹۱۲۰۱۵۰۸۱۷
تهران- گیشا – نبش کوچه ۳۹- پ ۳۵۶( بالای داروخانه فدرا)- ط۱- واحد۶