بوتاکس

بوتاکس بدون کم ترین درد و عوارض در کلینیک زیبایی ادونیس.بوتاکس برای درمان چین و چروک پوست با استفاده از جدیدترین دستگاه ها.انجام بوتاکس در گیشا توسط بهترین پزشک زیبایی در گیشا.

بوتاکس


بوتاکس دارویی پروتئینی ، حاصل شده از باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم و مورد تایید FDA می باشد که به تنهایی مقام اول بین تمامی اقدامات زیبایی در دنیا را دارد. بیش از ۲۰ سال است که بوتاکس درموارد درمانی و زیبایی در سطح دنیا کاربرد دارد ، بوتاکس ابتدا برای درمان بلفارواسپاسم (بسته شدن غیر ارادی پلک) مورد استفاده قرار گرفت و سپس هر روز و هر روز استفاده آن در موارد دیگر درمانی و زیبایی افزایش یافت تا جاییکه امروزه بالاترین و بی رقیب ترین کاربرد و استقبال را در همه عرصه های زیبایی در دنیا دارد.
به مرور زمان در ناحیه بالایی صورت خطوط چروک ظاهر می شوند. دلیل آَشکار شدن این خطوط بویژه در ناحیه پیشانی ،خط اخم و خطوط دور چشم ، بیش فعالی و انقباضات مکرر عضلات زیرین آنها می باشد که درصورت درمان بموقع، مانع از تبدیل خطوط موقت (حالت میمیکی صورت مانند لبخند زدن ، اخم ، تعجب و ..) به خطوط دائم (که در حالت ساکن هم وجود دارند) می شوند. با تزریق بوتاکس که نوعی پروتئین حاصل از باکتری کلوستریدیوم بوتولینوم است می توان از انقباض این عضلات و ایجاد چروک در ناحیه پیشانی، خط اخم و خطوط دور چشم پیشگیری و چین و چروکهای اطراف چشم را درمان نمود و چهره ای جوان تر ، شادابتر و جذابتر ایجاد کرد. اثر بوتاکس به طوری است که پیام های عصبی که به ماهیچه های اطراف محل تزریق می روند را، مسدود می کند. بدین ترتیب این ماهیچه ها شل شده و فعالیت شان نیز کم تر خواهد شد، بدین صورت اثر آن ها بر روی پوست مانند خط ها و چین و چروک ها نیز از بین خواهند رفت.
کاربردهای بوتاکس
________________________________________
۱٫ پیشگیری از چروک بعد از ۲۰ سالگی و درمان چروک در سنین بالاتر
۲٫ درمان خطوط ناحیه پیشانی
۳٫ هم پیشگیری و هم درمان خط اخم
۴٫ هم پیشگیری و هم درمان خطوط دور چشم
۵٫ برای بالا بردن ابرو(لیفت ابرو – بدون جراحی) (در صورت تمایل بیمار می توان ابروی او را بالاتر برد)
۶٫ برای درمان تعریق بیش از حد زیر بغل و کف دست بکار می رود.

بهترین مارک بوتاکس
بوتاکس دیسپورت انگلیس ( Dysport ) بهترین مارک بوتاکس در ایران (دارای مجوز وزارت بهداشت و مورد تایید FDA آمریکا ) می باشد. سایر انواع بوتاکس که تحت عناوین بوتاکس چینی یا کانادایی در ایران موجودند ، اصل نیستند و به هیچ وجه مورد تایید و استاندارد نبوده ، استفاده از آنها خطرناک است. بسیاری از عوارضی که بعلت تزریق بوتاکس در جامعه می بینیم بعلت مصرف همین مواد تقلبی است.
تزریقات زیبایی در کلینیک سیب سرخ با همکاری متخصصان مجرب و بکارگیری پیشرفته‌ترین و باکیفیت ترین تجهیزات انجام می‌شود. این کلینیک تنها از محصولات پزشکی آزموده شده و با کیفیت استفاده کرده که توسط کمپانی‌های بین‌المللی شناخته شده، تولید شده اند.یکی از این محصولات دیسپورت انگلیس می‌باشد. با اطمینان می توان ادعا کرد که دیسپورت ( Dysport ) بهترین مارک بوتاکس در ایران برای از بین بردن چین و چروک صورت و داشتن صورتی نرم با پوستی یکنواخت است. تاکنون میلیون ها نفر در سراسر دنیا از این محصول استفاده کرده اند که نتایج درخشان حاصله از نظرسنجی های مراکز معتبر پزشکی گواه بر کارایی و کیفیت بسیار بالای این محصول داده است.
عوارض بوتاکس
________________________________________
درصورتیکه از مارک و برند معتبر بوتاکس استفاده شود و نقاط و نحوه تزریق از لحاظ آناتومی درست باشد (که تنها توسط پزشک مجرب امکان پذیر است) ، تزریق بوتاکس هیچ عوارضی ندارد.
روش انجام و ماندگاری بوتاکس
________________________________________
تزریق بوتاکس توسط پزشک متبهر و بصورت سرپایی و تنها در کمتر از ۱۰ دقیقه انجام میشود. از آنجا که تزریق با سوزنهای بسیار ظریف انجام میشود، درد ی ندارد و بهمین جهت نیازی به بیحسی ندارد. پس از ضدعفونی پوست صورت، پزشک با استفاده از سرنگ انسولین مقادیر کمی از بوتاکس را به بالای ابروها، پیشانی و اطراف چشم تزریق میکند. شخص می تواند پس از تزریق بوتاکس به فعالیت های روزانه اش ادامه دهد.
اثر بوتاکس از دو ساعت بعد از تزریق شروع شده و طی ۳ الی ۵ روز قابل دیدن می شود و تا ۱۴ تا روز به حداکثر می رسد. دوام تاثیر بوتاکس حدودا تا ۶ ماه می باشد و بعد از این مدت اثر آن از بین می رود. برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس نیز می‌توانید در جلسه مشاوره آن را مطرح کرده تا اطلاعات لازم به شما داده شود.
(پس از ۶ ماه همچنان فرد اثرات بهبود تا ۳۰% بیشتر از زمان قبل از تزریق بوتاکس را خواهد داشت)

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس
پس از تزریق بوتاکس به شخص توصیه می گردد تا یکساعت با عضلات صورت بازی کند (اخم کند و باز کند ولی محل تزریق را ماساژ ندهد). تا ۴ ساعت شخص نباید صورت را به سمت پایین خم کند و دراز بکشد.
تا ۲۴ ساعت شخص نباید استحمام کند ، به صورت آب بزند و یا آرایش کند. همچنین شب در زمان خواب باید ۲ عدد بالش اضافه در ۲ طرف صورتش قرار دهد تا سرش به طرف چپ و راست نچرخد.
چه کسانی نباید بوتاکس تزریق کنند؟
________________________________________
۱- خانمهای باردار و شیر ده
۲- بیماران با نارسایی حاد کلیوی
۳- بیماریهای عصبی عضلانی مانند:میاستنی گراویس ، س ندرم ایتون لامبرت و ALS
۴- مصرف کنندگان داروهای ضد انقعاد مثل هپارین و وارفاین
۵- کسانیکه آمینو گلیکوزید (مانند جنتامایسین و آمیکاسین)طی یک هفته قبل از بوتاکس مصرف کرده باشند.این افراد بعد از یک هفته از قطع دارو می توانند بوتاکس بزنند.
پرسش و پاسخ های بوتاکس
________________________________________
آیا آقایان هم می توانند از بوتاکس استفاده کنند؟
بله تزریق بوتاکس به یک اندازه برای خانم ها و آقایان مفید است. با این حال، در آقایان ممکن است نیاز به دوز های اندکی بیش تر باشد چرا که انقباضات عضلانی آن ها قوی تر است.
اثرات درمانی چه موقع آشکار خواهند شد؟
معمولا بین ۳ تا ۵ روز برای ظاهر شدن اثرات زمان نیاز است و پس از یک هفته تمامی اثرات آشکار شده اند. به منظور بهبود اثرات درمانی، تا ۱ ساعت پس از انجام تزریق سعی کنید زیاد لبخند زده و اخم کنید. همچنین پوست خود را لمس نکرده و آن را ماساژ ندهید و در حالت عمودی باقی بمانید تا مواد تزریقی از محل خود تکان نخورند.
اثرات بوتاکس تا چه مدت باقی می مانند؟
اثرات اولیه ی بوتاکس معمولا ۳ تا ۴ ماه باقی می مانند ولی در هر مورد ممکن است این زمان متفاوت باشد. یک جلسه ی ارزیابی پس از دو هفته می تواند مفید باشد. طی این جلسه اثرات درمان را بررسی کرده و اگر ناحیه ای نیاز به تزریق دوباره بوتاکس داشته باشد آن را انجام می دهند. اثرات بوتاکس ممکن است تا ۶ ماه باقی بمانند که در صورت استفاده طولانی مدت از این ماده، اثر آن نیز طولانی تر خواهد شد.
آیا بوتاکس برای من کاربرد دارد؟
در نظرسنجی های بالینی، بالای ۹۰ درصد افراد گزارش مفید بودن بوتاکس را داده اند.
آیا تزریق بوتاکس دردناک است؟
تزریقات بوتاکس بدون درد می باشند چرا که به وسیله سوزن های بسیار ظریف انجام می شوند. به همین دلیل افراد نیازی به استفاده از داروهای بی‌حسی ندارند. درمان به طور کامل در حدودا در ۱۰ دقیقه زمان برده و پس از آن می توانید رانندگی کرده و در همان روز به محل کار خود بروید.
آیا همچنان می توانم حالات مختلف چهره ام را نشان دهم؟
تزریقات بوتاکس طراحی شده اند تا چین و چروک های پیشانی و همچنین چروک دور چشم را صاف کنند و تاثیری بر روی حالات چهره نخواهند داشت.

 

مراقبت بعد از تزریق بوتاکس :

 

1- چهار ساعت اول آب نزنید.
2- چهار ساعت اول دولا نشوید.
3- چهار ساعت اول سجده نکنید.
4- چهار ساعت اول ماساژ ندهید.
5- چهار ساعت اول نخوابید.
6- تا 1 هفته آسپرین، ژلوفن، بروفن، چای سبز، ویتامین E مصرف نشود.
7- در صورت هر گونه درد فقط استامینوفن ساده یا کدیین استفاده شود.
8- تا یک هفته سعی کنید رو به بالا بخوابید.
9- در صورت بروز هر گونه مشکل با پزشک خود تماس بگیرید.

 

انجام تمامی خدمات و جراحی های زیبایی از قبیل:هایفو، لیفت قوی و موثر صورت و گردن ، لیزر موهای زاید ، مزوتراپی لیفت صورت و جوانسازی و رفع چروک ، درمان تیرگی دورچشم ، از بین بردن چربیهای اضافی شکم و پهلو ، تزریق بوتاکس ، میکرونیدلینگ، رفع لک و جای جوش و زخم ، برداشت خال، زگیل، میخچه تزریق ژل و… در کلینیک زیبایی ادونیس توسط مجرب ترین پزشک زیبایی در تهران.

به متولدین هر ماه 50 هزار تومان تخفیف در کلیه خدمات در ماه تولدشان داده میشود.

ساعات کاری ؛ شنبه الی پنجشنبه ساعت 10-19
تلفن جهت هماهنگی 86110844-86110849 – 09120150817
تهران- گیشا – نبش کوچه 39- پ 356( بالای داروخانه فدرا)- ط1- واحد6